Oferta z biura karier SGGW

wtorek 17.05.2016

Autor tekstów

Rodzaj oferty: praca zlecona / dorywcza
Forma zatrudnienia (rodzaj umowy): : umowa o dzieło
Lokalizacja miejsca pracy: dowolna
Termin nadsyłania aplikacji: 2016-05-29
Branża: Rolnictwo
Charakter pracy : telepraca/praca w domu
Dotyczy formy studiów: Wszystkich
Dotyczy kierunków: ogrodnictwo, architektura krajobrazu
Wymagania:
  • obsługa urządzeń biurowych, dobra znajomość branży
  • inicjatywa i kreatywność, samodzielność, umiejętność pisania tekstów,
  • Obsługa komputera w zakresie programów: Word, Excel
Wynagrodzenie brutto: 1200
Uwagi: W związku z planowanym uruchomieniem serwisu internetowego o tematyce ogrodniczej, zlecę studentowi ogrodnictwa: • przygotowanie oryginalnych i niebanalnych opisów drzew i krzewów ozdobnych (liściastych i iglastych). W opisie m.in.: (i) nazwa polska, łacińska, (ii) wymagania glebowe, (iii) pokrój, zastosowanie, kwitnienie (iv) uwagi odnośnie uprawy,(v) ogólny opis do 5 zdań. Ok. 100 pozycji do opisania • przygotowania działu porad i ciekawostek na temat uprawy, sadzenia i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych. 10 tematów. Tematy do uzgodnienia. Podstawowy warunek, opisy / teksty nie mogą być kopiowane z innych źródeł w tym z Internetu (Wikipedia). Opisy do działu porad i ciekawostek powinny być oryginalne, podparte wiedzą ogrodniczą. TERMIN WYKONANIA: 1 miesiąc (30 dni) od zawarcia umowy.