photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Staże, praca, praktyki…

czwartek 8.10.2020

program praktyk realizowany w OGRODACH HORTULUS

Praktyki 2021 – Hortulus w Dobrzycy(studia)


 

 

Praca dla studentów kierunek ogrodnictwo i leśnictwo Centrum Ogrodnicze w Łomiankach zatrudni studentów lub absolwentów na stanowisku Ogrodnik-sprzedawca Bardzo dobre warunki Osoby spoza Warszawy mogą liczyć na zakwaterowanie Tel 600413415 Mail Bkant@wp.pl


 

Dwie spółki: VEG ProBio Sp. z o.o. oraz IDEA Partners Sp. z o. o. W ramach obydwu jest możliwość zaoferowania staży i praktyk studenckich w zakresie:

1. Technologii produkcji w zakresie rynku spożywczego, produkcji oraz całości zagadnień związanych ze zorganizowaniem produkcji i dopuszczeniem produktów do obrotu

2. E-commerce i marketingu internetowego

3. Administracji i pozyskiwania finansowania

4. Rozwoju biznesu i rozwoju produktów

5. Biotechnologii – wsparcie opracowania technologii związanej z hodowlą kultur bakterii.

VEG ProBio jest start-up’em z rynku wegańskiego, skupiającym się nad opracowaniem roślinnych alternatyw nabiału z wykorzystaniem bakterii probiotycznych, w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy będzie miała miejsce premiera rynkowa naszych produktów. Ideą jest prowadzenie biznesy z wykorzystaniem elementów ekonomii cykrularnej. Kilka tygodni temu start’up zdobył II miejsce w konkursie pitchingowym projektu mentorskiego SESNNOVATION Academy.

IDEA Partners jest pierwszą w Polsce firma consultingową skupiającą swoje działanie wyłącznie na tematyce związanej z rynkiem wegańskim i wsparciem jego rozwoju.

Bierzemy pod uwagę możliwość przedłużenia współpracy z wybranymi osobami w zależności od rezultatów związanych z realizacja praktyk staży.

Aneta Michalska

CEO IDEA Partners Sp. z o. o.

 

E: aneta.michalska@ideapartners.pl

M: +48 693 802 080


 


Copyright © 2012 – Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW Webmaster