photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Go Green with HPE

piątek 16.04.2021

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,  

Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, podpisała list intencyjny z firmą Hawlett Packard Enterprise, dotyczący szerokorozumianego promowania wiedzy ekologicznej, w tym również w ramach kampanii prowadzonej przez HPE pt.  „Go Green with HPE”.

SGGW dzięki współpracy z HPE chce podnosić poziom świadomości ekologicznej i kształtowania postaw ekologicznych społeczeństwa, poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

W ramach tego porozumienia Instytut Nauk Leśnych/Wydział Leśny przeprowadził dla pracowników i klientów HPE webinar pt. „Las co to takiego?”. Natomiast w dniu 20.04.2020 r. w godzinach 11:00 – 13:00, firma HPE przeprowadzi webinar dla pracowników i studentów SGGW wg poniższej agendy:

  1. „HPE – Kim jesteśmy i co robimy w świecie, kiedy nie sadzimy drzew”.
  2. „Jak IT pomaga zmniejszyć wytwarzanie odpadów w gospodarce”? Koncept „circular economy” oraz prezentacja szczegółów kampanii „Go Green with HPE” pod patronatem SGGW.
  3. „Czy także mnie dotyczy transformacja cyfrowa”.
  4. „Natura, człowiek. Technologia – jak zmienia się Świat” –  o wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji czy przetwarzania na brzegu sieci  w szeroko rozumianej agrokulturze i ekologii.
  5. „Moja droga w HPE” – świat korporacji oczami młodych pracowników, którzy ukończyli program stażowy w HPE.
  6. Podsumowanie oraz sesja pytań.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jestem przekonany, że może to być przyczynek do nawiązania przez Państwa i Studentów współpracy z HPE, zarówno w obszarze badawczym czy dydaktycznym, ale i społecznym.
Dostęp do webinara z wykorzystaniem linku: https://hpe.zoom.us/j/92200100781 

Copyright © 2012 – Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW Webmaster