photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Konferencja Euroligi /The Euroleague for Life Sciences (ELLS)

wtorek 26.01.2021

Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego będzie w tym roku organizatorem dorocznej Konferencji Euroligi /The Euroleague for Life Sciences (ELLS)Doc. 3 – ELLS STRATEGY 2020-2022 (final) ELLS Operational Plan 2021 – draft (short) Revised_Guideline_for_SAs-update2019/ – międzynarodowej sieci, zrzeszającej 7 uczelni europejskich oraz 3 uczelnie partnerskie spoza Europy. Jest to wielki zaszczyt i szansa zaprezentowania SGGW z jak najlepszej strony. Konferencja składa się z części pracowniczej, przeznaczonej dla nauczycieli akademickich i administracji uczelni oraz części studenckiej.

 

Wydarzenie zaplanowane w terminie 18-20 listopada br. będzie miało -najprawdopodobniej- formę hybrydową. Tematem przewodnim części pracowniczej, tzw. ELLS General Assembly & Forum jest „Actions towards a more sustainable future, lesson learned from the crisis”, natomiast tematem wiodącym części studenckiej jest “Green (r)evolution: from molecules to ecosystems”.

Revised_Guideline_for_SAs-update2019 ELLS Operational Plan 2021 – draft (short) Doc. 3 – ELLS STRATEGY 2020-2022 (final)

Już teraz uprzejmie proszę Państwa o rozpowszechnienie informacji o wydarzeniu oraz o sieci ELLS wśród pracowników oraz studentów: https://www.euroleague-study.org/en/homepage. Osoby chętne do zaangażowania się w organizację konferencji proszę o zgłoszenie na adres: bwm@sggw.edu.pl

 

Jednocześnie informuję, że do 15 lutego br. trwa nabór na członków grup roboczych ELLS – Subject Areas (SA) oraz Support Teams (ST) – szczegółowe informacje znajdą Państwo w załącznikach. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: ells@czu.cz.

 

Serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z aktywnościami prowadzonymi w ramach sieci ELLS oraz aktywnego udziału w działalności dydaktycznej i naukowej konsorcjum.

 

Z poważaniem,

 

dr hab. Marta Mendel
Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej

Copyright © 2012 – Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW Webmaster