photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP) zaprasza

piątek 23.10.2015

Wizytownik Dołącz do grona architektów z bazy Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP) zaprasza studentów Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci Architektury Krajobrazu SGGW? Ponieważ z bazy tej często korzystają przedsiębiorcy poszukujący architektów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku architektonicznym już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Stworzenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami, zarówno komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

https://www.facebook.com/WzornictwoBiznesZysk/app_208195102528120

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku. Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP.

Wizytówkę można również założyć korzystając z naszej pomocy – chętnie założymy nowy profil (co nie wiąże się z dodatkowymi kosztami). Profil będzie można dowolnie edytować w każdym momencie. Osoby zainteresowane naszą pomocą prosimy o kontakt pod mailem: wizytownik@projekt-wbz.com.pl


Copyright © 2012 – Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW Webmaster