KOMUNIKAT DZIEKANA

piątek 19.03.2021

Drodzy Studenci,

Nawiązując do Komunikatu JM Rektora w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych od 19.03 do 9.04 2021 r. w związku z COVID-19 zamieszczonego na stronie naszej Uczelni pragnę poinformować, że zajęcia dydaktyczne na Wydziale Ogrodnictwa i Biotechnologii w przeważającej większości będą w podanym okresie przeprowadzane w sposób zdalny.

W wymienionym okresie, w nielicznych przypadkach przedmioty, wskazane przez Kierowników Jednostek realizujących proces dydaktyczny na naszym Wydziale, odbędą się w sposób stacjonarny by móc zrealizować praktyczne efekty uczenia się. Niebagatelną rolę odgrywa tu również okres wegetacyjny, sezon szczepień krzewów ozdobnych itp.

Poniżej zamieszczamy listę zajęć, o których mamy wiedzę, że w okresie 19.03 – 9.04.2021 r. muszą się odbyć w sposób tradycyjny z zachowaniem reżimu sanitarnego:

1. przedmiot Ćwiczenia praktyczne, ogrodnictwo stacjonarne I stopnia sem. 4 – realizowane przez szereg jednostek INO (sezon wegetacyjny)
  2. ćwiczenia Szkółkarstwo, ogrodnictwo niestacjonarne I stopnia sem. 2 (okres wegetacyjny, sezon szczepienia krzewów ozdobnych)
  3. ćwiczenia z Mikroskopii na kierunku biotechnologia
  4. ćwiczenia praktyczne, wyjazdowe z przedmiotu Uprawa grzybów w pomieszczeniach, ogrodnictwo stacjonarne I stopień, sem 6
  5. ćwiczenia Rośliny zielarskie, ogrodnictwo stacjonarne I stopnia, sem. 2 (okres wegetacyjny, praca z materiałem roślinnym)
  6. przedmiot Immunologia, biotechnologia, I stopień, sem. 6 (w dniach 25.03.2021 i 01.04.2021).

W sprawie szczegółów dotyczących wymienionych, jak i pozostałych zajęć dydaktycznych prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą środków komunikacji zdalnej z Prowadzącymi.

Zwracam się do wszystkich studentów WOiB o przestrzeganie zaleceń GIS.

Dziekan Wydziału Ogrodnictwa i Biotechnologii

dr hab. Marzena Wińska-Krysiak