photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10

Oferta pracy

wtorek 1.03.2016

PLACÓWKA BADAWCZA FERTICO SP. Z O. O.

Placówka Badawcza FERTICO Sp. z o. o. jest jednostką organizacyjną upoważnioną do przeprowadzania badań skuteczności działania środków ochrony roślin w celu ich rejestracji.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik ds. doświadczeń

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie badań polowych środków ochrony roślin zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Doświadczalnej oraz normami EPPO (Europejsko – Śródziemnomorska Organizacja Ochrony Roślin)
  • wykonywanie ocen skuteczności badanych środków ochrony roślin
  • wykonywanie zabiegów agrotechnicznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe średnie/wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo, warzywnictwo
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw roślin
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole badawczym

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:
research@fertico.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kierownik badań / Główny specjalista ds. doświadczeń