Konferencja studencka Euroligi w SGGW

wtorek 10.06.2014

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniach 14-15 listopada 2014 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów jedenastu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ (ELLS – Euroleauge for Life Sciences, www.euroleague-study.org)

Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego,) i wyśle abstrakt. Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace dostaną nagrody w wysokości kilkuset euro. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2014 r.

Dodatkowe informacje w załączniku