Konkurs prac magisterskich

piątek 15.03.2013

W dniu 15 marca 2013 roku na Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu odbył się Konkurs Prac Magisterskich zorganizowany przez Władze Wydziału oraz Koło Naukowe Ogrodników. Mamy przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce zajął Pan Wojciech Kukuła za, wykonaną w Katedrze Fitopatologii, pracę p.t. „Ocena podatności wybranych odmian borówki wysokiej na wirusy: oparzeliny borówki wysokiej, nitkowatości borówki wysokiej i pierścieniowej plamistości tytoniu „, której promotorem jest  Pani dr hab. Elżbieta Paduch-Cichal, prof. SGGW.

Drugie miejsce w konkursie zajęła zrealizowana w Samodzielnym Zakładzie Fitopatologii praca Pani Karoliny Felczak zatytułowana „Oddziaływanie epifitycznych bakterii wobec wybranych grzybów rdzawnikowych” pod kierunkiem  Pani dr hab. prof. SGGW Małgorzaty Schollenberger. Trzecie miejsce zajęła zrealizowana w Samodzielnej Pracowni Organizacji i Ekonomiki Ogrodnictwa praca Pani Wiolety Sobczak  p.t. „Rozwój grup i organizacji producentów owoców i warzyw w Polsce w latach 2004-2010” pod kierunkiem Pani prof. dr hab. Lilianny Jabłońskiej.

Dodatkowo wyróżniono pracę Pani Joanny Wróblewskiej p.t. „Ocena szkodliwości mszyc występujących na wybranych gatunkach krzewów sadowniczych”, której promotorem jest Pani prof. dr hab. Anna Tomczyk.

Organizatorzy Konkursu