PROGRAM PAX  – studia wymienne na Tajwanie

czwartek 31.01.2013

PROGRAM PAX  – studia wymienne na Tajwanie

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o rozpoczęciu naboru na studia wymienne w National Chung Hsing University w Taichung, na Tajwanie, w ramach programu PAX.

Oferta obejmuje jedno lub dwusemestralny program dydaktyczny. Uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie oraz stypendium w wysokości NT$ 8000 miesięcznie (ekwiwalent 250USD). Koszty podróży są opłacane przez studenta.

Wymagane dokumenty:

1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (po wypełnieniu aplikacji online, formularz zgłoszeniowy musi zostać wydrukowany oraz podpisany przez studenta oraz koordynatora programu)
  2. Dokument potwierdzający status studenta
  3. Wykaz ocen w języku angielskim (+GPA)
  4. Wykaz przedmiotów do zrealizowania w NCHU w języku angielskim
  5. List motywacyjny w języku angielskim (300 do 500 słów)
  6. 2 listy polecające w języku angielskim
  7. Certyfikat językowy

Więcej informacji o PROGRAMIE PAX można znaleźć pod adresem: http://www.iro.sggw.pl/programy-edukacyjne/pax/.

Najbliższy termin składania dokumentów upływa: 31 marca 2013

Dokumenty należy składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej (budynek 8, pokój 20).

KONTAKT:

Ewelina Belkiewicz, 22 5931045